Blog

MIUFORM w DESIGNMARKET
Świętujemy pierwszą rocznicę marki MIUFORM w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławi. Możecie u nas zobaczyć i wypróbować na żywo kultowa sofe CHARMING CHARLIE  w wersji SLIM, mini narożnik  z regulowanymi zagłówkami w tkaninie aquaclean i mega narożnik FRIENDLY LARS.  Z małych form sprawdzicie wygodę fotela CHARMIN CHARLIE i nowy hit puf MIUF w najmodniejszej tkaninie supełkowej boucle. Do wglądu wszystkie dostępne tkaniny producenta, których nie zobaczycie w internecie. Zapraszamy :)
NOWA LOKALIZACJA SKLEPU
Zapraszamy do naszej nowej lokalizacji sklepu stacjonarnego DESIGNmarket w GALERII WNĘTRZ DOMAR Wrocław ul. Braniborska 14 / I piętro
otwarte w godzinach 11-20 od poniedziałku do soboty. Nowa oferta / większa ekspozycja / jeszcze więcej koloru i dobrego Designu.
MEBLE NA WYMIAR
Nowość w naszej ofercie sklepu stacjonarnego meble na indywidualne zamówienie wykonane według naszych projektów i przez lokalną firmę . Zapraszamy ! Jak widac wszelkie szaleństwa kolorystyczne i materiałowe dozwolone :) Do tej pory tylko dla klientów którym projektowaliśmy kompleksowo wnętrza , teraz dla każdego zainteresowanego.
pixel